FİRMALARIMIZ

Anasayfa / Firmalarımız
Piko Bilişim A.Ş Sektor : Eğitim Web Sitesi : www.dersverir.com

Dersverir.com özel ders almak isteyenler ile özel ders vermek isteyenleri bir araya getirir. Sitemiz özel ders almak isteyen veli ve öğrencileri online ortamda özel ders veren öğretmenlerle bir araya getirmektedir.


Dersverir.com, özel ders verenlerin mesleki deneyimlerini, referanslarını, hangi bölgede ders verdiklerini, hangi seviyede hangi dersleri ne kadar ücrete verdiğini girebilmelerini sağlamaktadır. Özel ders almak isteyenler aradıkları kriterdeki öğretmenlere profillerinde yer alan telefon numaralarından veya ders talep formundan ulaşabilirler. Öğretmenler isterlerse iletişim bilgilerini gizleyerek sadece online olarak ders talebi kabul edebilirler.


Özel ders verenlerin iletişim bilgileri, tercihe bağlı olarak gizlenebilmektedir. Gizlenmediği durumda siteyi kullanan herkes tarafından görüntülenebilmektedir. Dersverir.com sadece bireysel üyelikleri kabul etmektedir. Kurumsal üyelikleri kabul etmemektedir.


Özel ders almak isteyenlere ulaşmak için öğretmen ara menüsü kullanılarak arama yapılabilir.


Dersverir.com'dan öğretmen arayanlardan üyelik ücreti veya komisyon talep etmez. Özel ders verenler tercihlerine göre ücretli üyelik paketlerinden birini tercih ederek üye olurlar. Yapılan anlaşmalarda veya ödemelerde aracılık yapmaz, özel ders vermez. Sadece özel ders verenlerin bilgilerinin yayınlanmasını sağlar.


© GD HOLDİNG - 2021, Tüm hakları saklıdır.