FİRMALARIMIZ

Anasayfa / Firmalarımız
Piko Bilişim A.Ş Sektor : Bilişim Web Sitesi : www.trcrm.com

TRCRM yazılım ve internet teknolojilerinin gücünü kurumsal performansa dönüştürür. TRCRM, firmaların ihtiyaç duyduğu bilgi akışını sağlamak ve iş yapma biçimini müşteri odaklı hale getirmek için tasarlanmış “Akıllı İş Platformudur”.


Piko Bilişim A.Ş.'nin yazılım geliştirme ve iş çözümleri alanındaki uzmanlığı ile şekillenen TRCRM kolay kullanımı ve birbirinden yetenekli fonksiyonlarıyla öne çıkmaktadır. Küreselleşme ile birlikte, gelişmekte olan yazılım ve internet teknolojileri iş dünyasında büyük değişimlere sebep olmakta.


Bu değişime ayak uydurabilen ve bu değişimden en iyi şekilde faydalanan firmalar kendi sektörlerindeki ilk sıralara yerleşmiş durumdalar. TRCRM, küçük ve orta ölçekli işletmelerin bu gelişmelerden en iyi ve en kolay şekilde faydalanmasını sağlayacak bir e-iş çözümüdür. TRCRM uzmanları network tasarımından karmaşık uygulamaları geliştirmeye kadar geniş bir alanda hizmet verecek bilgi birikim ve deneyime sahiptir. TRCRM’in misyonu endüstri standartlarını kullanarak işletmelerin basit veya spesifik yönetim ihtiyaçlarını karşılayacak uygulamaları geliştirerek müşterilerinin karlılığını ve rekabet gücünü arttırmaktır.


© GD HOLDİNG - 2021, Tüm hakları saklıdır.