HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

GD Holding A.Ş. insan kaynakları, iş güvenliği , internet, bilişim ve e-ticaret alanlarında 130’u aşkın çalışanıyla hizmet vermektedir.

GD Holding A.Ş. kurulduğu günden bu yana yeni iştiraklerle faaliyet alanını genişletmiş; teknoloji odaklı altyapısı, girişimciliği ve yenilikçi vizyonuyla Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yerini almıştır.

Bünyesinde mavi yaka ve ara kademe pozisyonlarda lider insan kaynakları sitesi Eleman.net’in yanı sıra, sarı sayfaları internet ortamına taşıyan Serieleman.com, güvenlik ekipmanları sektöründe Pro-Safe, internet, bilişim ve e-ticaret sektörlerinde de TRCRM, Dersverir.com ve Takım Takip markalarını bulunduran holding, uluslar arası arenada da birçok projeyi hayata geçirmiştir.

Bugünün girişimcilerini, yarının yatırımcıları yapacak “Kuluçka Merkezi” platformu ile de, melek yatırımcı tanımını değiştirecek bir yaklaşım sunan Holding, özellikle internet ve mobil tabanlı girişimlere yatırım yaparak, genç girişimcilerin projelerini hayata geçirmeleri ve geliştirmelerine imkan sağlamaktadır.

Değişime açık dinamik yapısı, güçlü idari kadrosu ve sürdürülebilir büyüme hedefiyle yurt içi ve yurt dışı pazarlarda sektöründe adından söz ettiren GD Holding bilişim ve teknoloji alanında sürdürdüğü faaliyetleri ile Türkiye’de önemli bir role sahiptir.”


© GD HOLDİNG - 2021, Tüm hakları saklıdır.