YÖNETİM KURULU

Anasayfa / Yönetim Kurulu
Gökhan DUYARLAR

Yönetim Kurulu Başkanı

Yakın Doğu Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunudur.Kariyeri boyunca HP, Alcatel, Telsim Oksijen Teknoloji, Sabancı Telekom ve Superonline gibi kurumsal şirketlerde üst düzey yönetici pozisyonlarda görev almıştır.2009 yılında kurucu ortağı olduğu Global Teknoloji firmasının Genel Müdürlüğü’nü üstlenmiştir. 2014 yılında GD Holding A.Ş.’yi kurarak, Global Teknoloji, Eleman.net, Radix, Pikoser, Dersverir.com, TR CRM ve Seri Eleman gibi alanlarında lider markaları tek bir çatı altında bir araya getirmiştir.Gökhan Duyarlar, Europen Business Angels Network (EBAN) çatısı altında Türkiye'deki "Melek Yatırmcılar Derneği" üyesidir.

Özlem DUYARLAR

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Yakın Doğu Üniversitesi, İngilizce İşletme Bölümü mezunudur.2009 yılına kadar insan kaynakları sektöründe üst düzey yöneticilik görevleri üstlenen Duyarlar, 2010 yılında Global Teknoloji firmasının İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne atandı. 2011 yılı itibariyle iş güvenliği sektöründe faaliyet gösteren Radix’in Genel Müdürlüğü görevini üstlenen Duyarlar, kariyerine GD Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Türkiye’nin iş ilanları sitesi Eleman.net’in Genel Müdürü olarak devam ediyor. Aynı zamanda TİGİAD (Türkiye İş Güvenliği İş Adamları Derneği) üyesidir.

Berhan KONGEL

Operasyon Direktörü

Alman Lisesi ve ardından Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Berhan Kongel, yüksek öğrenimini yine aynı üniversitenin Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi bölümünde tamamladı. 7 yıl Mercedes-Benz Türk'te Üretim Tedarik Yönetimi ve Satış Ürün Yönetimi birimlerinde çalıştıktan sonra kendi teknoloji şirketlerini kurmaya başladı. Berhan Kongel GD Holding yönetim kurulu üyeliği ile birlikte Holding'in Operasyon Direktörlüğü görevini yürütmektedir. Aynı zamanda Holding bünyesindeki iki şirketin kurucu ortağıdır.

Ali Osman ÖZDİLEK

Hukuk İşleri Direktörü

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur.İstanbul Barosu’na kaydolarak avukatlık mesleğine başladı. Av. Ali Osman Özdilek, “İnternet ve Hukuk”, “A’dan Z’ye Uygulamalı Sözleşme Örnekleri”, “Bilişim Suçları ve Hukuku”, “Çin Halk Cumhuriyeti’nin Dünya Ticaret Örgütü’ne Katılım Süreci Kapsamında Damping ve Haksız Rekabet Düzenlemeleri”, “Türk Asansör Hukuku” ve birlikte yazarlarından olduğu “International Electronic Evidence” isimli kitapların yazarıdır. İyi derecede Fransızca, İngilizce, İtalyanca ve orta derecede Almanca bilmektedir.


© GD HOLDİNG - 2021, Tüm hakları saklıdır.